Våre bedriftsrådgivere

Thomas Slåtta

Avdeling: Sandefjord

Epost: thomas@gnp.energy

Telefon: 902 19 716

Anne Kaupang

Avdeling: Sandefjord

Epost: anne@gnp.energy

Telefon: 902 71 114

Silje Hassel

Avdeling: Sandefjord

Epost: silje@gnp.energy

Telefon: 404 18 282

Magnus Gulbrandsen Brekke

Avdeling: Sandefjord

E-post: magnus@gnp.energy

Telefon: 942 59 986

Thomas Hansen

Avdeling: Oslo

Epost: thomas.h@gnp.energy

Telefon: 941 20 102

Monica Skavli

Avdeling: Oslo

Epost: monica@gnp.energy

Telefon: 912 47 174

Proin luctus risus in nulla posuere, a venenatis risus consequat. Fusce ultrices magna elementum nunc mollis, nec faucibus libero porttitor. Nam nisi dui, elementum et tempus sit amet.

GNP Energy toimii Suomessa, Ruotsissa, Norjassa ja Tanskassa sekä palvelee yritys- ja kuluttaja-asiakkaita.

Pyrimme tarjoamaan markkinoiden parasta asiakaspalvelua

Hanki juuri itsellesi sopiva sähkösopimus tänään